Contact

INFORMAȚII GENERALE:

Telefon Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles +40.21.314.66.37

Fax Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles 021.314.40.78

Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles secretariat@dalles.ro

PROGRAM ADMINISTRATIV:

Luni – vineri: 09:00 – 19:00
Luni – duminică: conform programului de spectacole

INFORMAȚII BILETE SPECTACOLE (ANTICARIAT):

Telefon Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles021.315.52.60

      0727.459.571

Sala Dalles Bucuresti

Adresă: B-dul Nicolae Bălcescu, nr. 18
Sector 1, București, cod poștal 010052

 

metrou  Universitate (M2)

autobuz  336, 783, 601, 122, 137, 268, 381

troleibuz  61, 66, 69, 70, 85

 

CONDUCERE:

Gabriel Fătu

Director: Gabriel FĂTU
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles director@dalles.ro

DEPARTAMENT ORGANIZĂRI EVENIMENTE CULTURALE (spectacole / închirieri săli)

 

     
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallesevenimente@dalles.ro

DEPARTAMENT CURSURI ȘI PROGRAME CULTURALE  

Mina Bauer

Responsabil: Mina BAUER – inspector de specialitate, consilier de etică
      0756.144.511
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallescursuri@dalles.ro

DEPARTAMENT CONTABIL-FINANCIAR

Responsabil: Daniela ION – contabil șef
      0756.144.512
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallescontabilitate@dalles.ro

Anca-Georgeta Cobzaru

Anca-Georgeta COBZARU – inspector de specialitate
      0730 164 315
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallescontabilitate@dalles.ro

DEPARTAMENT ADMINISTRATIV

Răzvan Trandafirescu

Responsabil: Răzvan TRANDAFIRESCU – administrator
      0756.144.513
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallesadministratie@dalles.ro

DEPARTAMENT RESURSE UMANE

Natașa Alina Culea

Responsabil: Natașa CULEA – inspector de specialitate
      0756.144.549
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalleshr@dalles.ro

DEPARTAMENT ACHIZITII PUBLICE

Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallesachizitii@dalles.ro

Trimite un mesaj:

*
*
*
*
CAPTCHA image

Cod de siguranță antispam

Înscriere la cursuri