23 iulie 2024

Contact

INFORMAȚII GENERALE:

Telefon Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles021.314.66.37

Fax Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles 021.314.40.78

Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles secretariat@dalles.ro

INFORMAȚII BILETE SPECTACOLE (ANTICARIAT):

Telefon Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles021.314.66.37

Telefon Mobil Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalles0741.233.636

PROGRAM ADMINISTRATIV:

Luni – vineri: 09:00 – 17:00
Luni – duminică: conform programului de spectacole

Sala Dalles Bucuresti

Adresă: B-dul Nicolae Bălcescu, nr. 18
Sector 1, București, cod poștal 010052

 

metrou  Universitate (M2)

autobuz  336, 783, 601, 122, 137, 268, 381

troleibuz  61, 66, 69, 70, 85

 

CONDUCERE:

Director interimar: Alina-Daniela ION


DEPARTAMENT SECRETARIAT

 

      021.314.66.37
      0741.233.636
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallessecretariat@dalles.ro

DEPARTAMENT CURSURI ȘI PROGRAME CULTURALE, ORGANIZARE EVENIMENTE

Mina Bauer

Responsabil: Mina BAUER – inspector de specialitate, consilier de etică
      021.314.66.37
      0722.44.55.88
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallescursuri@dalles.ro

DEPARTAMENT CONTABIL-FINANCIAR

Anca-Georgeta Cobzaru

Responsabil: Anca-Georgeta COBZARU – contabil șef
      0730.164.315
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallescontabilitate@dalles.ro

DEPARTAMENT ACHIZITII PUBLICE

Mădălina Dragomir

Responsabil: Mădălina DRAGOMIR – referent de specialitate
      0751.248.202
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallesachizitii@dalles.ro

DEPARTAMENT ADMINISTRATIV

Nițu Ionel

Responsabil: Ionel NIȚU – administrator
      0762.283.969
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dallesadministratie@dalles.ro

DEPARTAMENT RESURSE UMANE

Inspector de specialitate
    021.314.66.37
Email Centrul Metropolitan de Educatie si Cultura Ioan I. Dalleshr@dalles.ro

Trimite un mesaj:

*
*
*
*
CAPTCHA image

Cod de siguranță antispam

Înscriere la cursuri